MINU IMELINE ELU

MINU IMELINE ELU

Autor: Hans Luik

Kirjastus: KULDSULG KIRJASTUS

Kategooria: Kirjandus, teater ja kino
2009 aasta

Hindad

Rahva Raamat
2.00€
Osta
Kas olete kunagi mõelnud, kuidas tundub elada läbi ajastute, mis muutuvad kiiremini kui eales varem? Hans Luige "Minu Imeline Elu" viib teid läbi 20. sajandi keerdkäikude, pakkudes ainulaadset vaatenurka ajaloo mõningatele kõige murrangulisematele hetkedele. Autori silmade läbi näete maailma, mis on muutunud kiiremini kui ühelgi varasemal aastatuhandel, ja seda kõike ühe inimese eluea jooksul.

Hans Luik, kes on ise olnud tunnistajaks viiele riigipöördele ja viiele erinevale riigikorrale, jagab oma lugu, mis on täis ellujäämist ja vastupidavust. Tema kogemused surmalaagris ja Siberis on jahmatavad, kuid nende kaudu avaneb ajalugu isiklikust ja sügavalt inimlikust perspektiivist. Luik ei hoia tagasi, rääkides lugusid aplatest impeeriumitest, mis ähvardasid maailma vallutada, kuid lõpuks ootamatult kokku varisesid.

"Minu Imeline Elu" ei ole lihtsalt veel üks ajalooline ülevaade või memuaaride kogumik. See on intiimne pilguheit ühe mehe erakordsele elule, mis on põimunud globaalsete sündmustega. Olles ise sündmuste keskmes, ei jäta Luik kasutamata võimalust jagada oma unikaalseid kogemusi ja vaateid, mis erinevad paljudest ajaloolastest ja memuaristidest.

Kui olete huvitatud ajaloost, inimlikust vastupidavusest ja isiklikest lugudest, mis on vorminud meie maailma, siis "Minu Imeline Elu" on teie jaoks. See on lugu, mis ei jäta kedagi külmaks, ja pakub sügavat mõistmist meie keerulise maailma kohta läbi ühe mehe silmade, kes on seda kõike oma silmaga näinud.