MINU KASS. KASSIPÄEVIK: KIRJUTA, JOONISTA JA PILDISTA

MINU KASS. KASSIPÄEVIK: KIRJUTA, JOONISTA JA PILDISTA

Autor: Claudia Toll

Kirjastus: PETRONE PRINT

Kategooria: Noorem kooliiga, vanus 7-9
2015 aasta

Hindad

Rahva Raamat
4.50€
Osta
Apollo
5.95€ / 5.65€
Osta
Kas oled kunagi mõelnud, kuidas oma karvase sõbra igapäevaelu jäädvustada ja mõista? "Minu Kass. Kassipäevik" autorilt Claudia Tollilt on just see, mida vajad. See raamat on kui teejuht sinu ja su kassi sügavama sideme loomiseks.

Raamatu lehekülgedelt avastad hulgaliselt nõuandeid ja ideid, mis aitavad sul paremini mõista oma lemmiku vajadusi. Alates tervislikust toitumisest kuni mänguasjadeni, mis pakuvad su kassile meelelahutust ja vaimset ergutust – kõik on kaetud.

Lisaks praktilistele soovitustele, annab "Minu Kass. Kassipäevik" sulle võimaluse luua midagi väga isiklikku. See on interaktiivne raamat, kuhu saad kleepida fotosid, joonistada ja kirjutada, muutes selle ainulaadseks mälestuste albumiks.

Õpi ära tundma oma kassi kehakeelt ja avasta, mida ta sulle öelda tahab. See raamat ei ole lihtsalt teatmik, vaid kaaslane, mis aitab sul ja su kassil koos kasvada ja õppida. Olgu su kass julge seikleja või diivaninurruja, "Minu Kass. Kassipäevik" aitab teil koos luua veelgi erilisemaid hetki.