Minu keha kuulub mulle

Minu keha kuulub mulle

Autor: Dagmar Geisler

Kirjastus: KOOLIBRI

Kategooria: Koolieelikud, vanus 4-6
2021 aasta

Hindad

Rahva Raamat
8.99€
Hetkel pole saadaval
Apollo
9.45€ / 8.98€
Osta
Kehaline autonoomia ja isiklikud piirid on lapse arengus üliolulised teemad. Dagmar Geisleri raamat "Minu keha kuulub mulle" pakub vanematele ja lastele suurepärase vahendi, et mõista ja õppida, kuidas neid piire austada ja kehtestada. Raamat käsitleb argielu situatsioone, mis on lastele tuttavad, aidates neil mõista, et nende keha on ainult nende oma ning nad on õigustatud ütlema "ei", kui nad tunnevad end ebamugavalt.

Kas oled märganud, kuidas sinu laps reageerib, kui keegi teda liiga energiliselt kõditab või talle ebameeldivalt musi teeb? "Minu keha kuulub mulle" julgustab lapsi kuulama oma tundeid ja väljendama oma soove selgelt ja enesekindlalt. Raamat aitab lastel mõista, et on täiesti okei öelda "ei" ja keelduda füüsilisest kontaktist, isegi kui see on mõeldud armastuse või kiindumuse avaldamiseks.

Dagmar Geisleri teos on oluline lugemine igale perele, pakkudes lastele oskusi ja enesekindlust, et nad saaksid ennast kaitsta ja oma isiklikke piire kehtestada. See on väärtuslik ressurss, mis aitab kaasa turvalisema ja mõistvama keskkonna loomisele, kus lapsed saavad õitseda ja kasvada, tundes end armastatuna ja austatuna.