MINU KEHA. PANE PILDID LIIKUMA

MINU KEHA. PANE PILDID LIIKUMA

Kirjastus: KOOLIBRI

Kategooria: Pisipõnnid, vanus 0-3
2020 aasta

Hindad

Rahva Raamat
7.99€
Osta
Apollo
8.45€ / 8.03€
Osta
Kas oled kunagi mõelnud, millised imelised võimed peituvad sinu kehas? Tahad teada, kuidas oma tervise eest veelgi paremini hoolitseda, et olla vitaalne ja energiline? "Minu Keha. Pane Pildid Liikuma" on raamat, mis viib sind põnevale avastusretkele läbi inimkeha, kasutades selleks lõbusaid ja interaktiivseid elemente.

See raamat on justkui aaretejaht, kus iga lehekülg pakub uusi üllatusi. Liigutatavad pildid ja klappide all peidus olevad vastused teevad õppimise nauditavaks ja kaasahaaravaks. Sa ei leia mitte ainult vastuseid küsimustele oma keha kohta, vaid õpid ka, kuidas seda paremini toetada ja hoida.

Kui sinu käes on see raamat, avaneb sulle võimalus saada oma keha parimaks sõbraks. "Minu Keha. Pane Pildid Liikuma" on ideaalne kaaslane igale uudishimulikule hingele, kes soovib mõista oma keha saladusi ja õppida, kuidas seda armastuse ja hoolivusega kohelda.

Kas oled valmis avastama, mida kõike su keha suudab? Haara "Minu Keha. Pane Pildid Liikuma" ja lase oma uudishimul juhtida sind läbi selle interaktiivse teekonna oma keha tundmaõppimisel.