MINU KOER. KOERAPÄEVIK: KIRJUTA, JOONISTA JA PILDISTA

MINU KOER. KOERAPÄEVIK: KIRJUTA, JOONISTA JA PILDISTA

Autor: Claudia Toll

Kirjastus: PETRONE PRINT

Kategooria: Noorem kooliiga, vanus 7-9
2015 aasta

Hindad

Rahva Raamat
4.50€
Osta
Apollo
2.99€
Osta
Kas oled kunagi mõelnud, kuidas süvendada sidet oma kõige ustavama sõbraga – koeraga? "Minu Koer. Koerapäevik: Kirjuta, Joonista ja Pildista", autoriks Claudia Toll, on loodud just selleks põhjuseks. See interaktiivne päevik on suurepärane abimees kõigile koeraomanikele, kes soovivad oma lemmiku elu rikastada ning mõista tema vajadusi.

Raamat pakub hulgaliselt ideid ja tegevusi, mis aitavad sul ja su neljajalgse kaaslase vahelist sidet tugevdada. Sa õpid, kuidas täita oma koera elu rõõmu ja tervisega, alustades tervislikust toitumisest ja lõpetades igapäevaste tegevustega, mis hoiavad teie mõlema meeled erksana.

"Minu Koer. Koerapäevik" on justkui loov töövihik, kuhu saad kleepida fotosid, kirjutada üles mälestusi ja jäädvustada hetki, mis teie koosveedetud aega kõige paremini iseloomustavad. Raamat aitab sul mõista koera kehakeelt ja käitumist, pakkudes samas lõbusaid mänge ja harjutusi, mis on kohandatud just sinu koera iseloomu ja vajadustega.

Kasuta seda päevikut, et dokumenteerida oma koera kasvamist ja arengut, ning avasta, kuidas iga päev koos oma neljajalgse sõbraga võib olla täis õppimist, naeru ja armastust. Sellest saab teie ühine päevik – täis isiklikke märkmeid, joonistusi ja pilte, mis räägivad teie loo.

Lase oma loovusel lennata ja tee "Minu Koer. Koerapäevikust" midagi enamat kui lihtsalt raamat – tee sellest aare, mis peegeldab sinu ja su koera erilist sidet.