Minu kohver

Minu kohver

Kirjastus: SINISUKK

Kategooria: Värvi ja kleebi
2015 aasta

Hindad

Rahva Raamat
3.70€
Hetkel pole saadaval
Kas otsid loomingulist tegevust, mis oleks sama mobiilne kui sina? "Minu kohver", autorilt, on just see, mida vajad! See ainulaadne värviraamat on disainitud kohvri kujul, kaasas mugav sang, mis teeb selle kaasaskandmise imelihtsaks. Võta see endaga kaasa piknikule, puhkusele või isegi vanaema juurde – see on ideaalne kaaslane igale seiklusele.

"Minu kohver" pakub sulle vabadust väljendada oma loovust. Värvi pilte nii, nagu näidised ette näevad, või lase oma fantaasial lennata ja loo midagi täiesti uut. Lisaks saad oma kunstiteoseid täiendada kaasasolevate kirjude kleepsudega, muutes iga lehekülje tõeliselt eriliseks.

See raamat ei ole mitte ainult suurepärane võimalus arendada peenmotoorikat ja värvitaju, vaid pakub ka lõõgastavat põgenemist igapäevaelu kiirustest. Võta hetk iseendale, haara kätte värvilised pliiatsid või markerid ja sukeldu värvide maailma, kus ainus piirang on sinu enda kujutlusvõime.

"Minu kohver" on suurepärane kingiidee igale vanusele, kes armastab värvida ja kaunistada. See on ka ideaalne viis veeta kvaliteetaega koos lastega, aidates neil avastada oma loomingulist poolt lõbusal ja interaktiivsel moel.

Ära lase end piirata nelja seina vahel – "Minu kohver" on sinu pilet vabadusse, kus saad luua ja uurida, kuhu iganes su päev sind viib. Võta see väike kohver kaasa ja avasta, kui rõõmsaks ja värvikaks võib sinu maailm muutuda!