Minu kott

Minu kott

Kirjastus: SINISUKK

Kategooria: Värvi ja kleebi
2015 aasta

Hindad

Rahva Raamat
3.70€
Osta
Avasta oma loovuse piirituid võimalusi raamatuga "Minu kott", mis on kujundatud ainulaadselt koti kujuliseks, et inspireerida nii noori kui ka vanu kunstihuvilisi. See kaasaskantav värviraamat sobib ideaalselt igale seiklusele – olgu selleks pikem reis, päev rannas või mõnus pärastlõuna vanaema juures.

"Minu kott" on Sinu isiklik kunstistuudio, mida saad endaga kaasas kanda tänu mugavale sangale. Raamatu leheküljed ootavad, et sa neid oma fantaasia ja värvidega elustaksid. Võid järgida raamatus toodud näidiseid või lasta valla oma kujutlusvõime ja luua midagi täiesti uut ja erilist.

Lisaks värvimisele pakub "Minu kott" võimalust kaunistada lehekülgi kaasasolevate värvikirevate kleepsudega, mis teevad iga kunstiteose veelgi lõbusamaks ja isikupärasemaks. See on suurepärane võimalus arendada peenmotoorikat ja värvitaju, samal ajal lõõgastudes ja enda loomingulisi tiibu sirutades.

Raamat "Minu kott" on suurepärane kingiidee igale lapsele, kes armastab meisterdamist ja värvimist, aga ka täiskasvanutele, kes soovivad puhkuse ajal lõõgastuda ja oma päeva kunstiga rikastada. Võta see värviküllane kaaslane endaga kaasa ja naudi loomise rõõmu, kus iganes Sa ka ei viibiks!