MINU LASTEAIA VÄRVIRAAMAT

MINU LASTEAIA VÄRVIRAAMAT

Kirjastus: FELISTELLA OÜ

Kategooria: Abimaterjalid algkoolile
2017 aasta

Hindad

Rahva Raamat
4.99€
Osta
Apollo
6.45€ / 6.13€
Osta
Avasta värvide maailma ja arenda oma keskendumisvõimet "Minu Lasteaia Värviraamatuga"! See pole lihtsalt värviraamat – see on mänguline seiklus, kus iga lehekülg varjab endas üllatust. Kui oled valmis oma värvipliiatsid kätte võtma, leiad eest 24 salapärast pilti, mis esialgu tunduvad arusaamatud. Kuid ära lase end heidutada!

Järgides raamatus antud juhiseid ja otsides õigeid sümbolitega tähistatud kohti, saad alustada oma teekonda. Iga õigesti valitud värv aitab sul lähemale jõuda pildi lõplikule ilmnemisele. See on nagu maagia – värvide ja sümbolite abil muutuvad esialgu segased kujundid äratuntavateks piltideks!

"Minu Lasteaia Värviraamat" on suurepärane vahend, mis aitab sul, kallis väike kunstnik, õppida kannatlikkust ja täpsust. Samal ajal, kui su pintslitõmbed täidavad lehekülgi värvidega, treenid oma keskendumisvõimet ja silma-käe koordinatsiooni. See raamat ei ole mitte ainult lõbus ajaviide, vaid ka väärtuslik õppevahend, mis toetab sinu arengut.

Kas oled valmis avastama, millised pildid peituvad nende sümbolite taga? Haara oma värvipliiatsid ja sukeldu "Minu Lasteaia Värviraamatu" maagilisse maailma, kus iga värvitud lehekülg on samm edasi sinu loovuse avastamisel.