MINU LONTU. VÄRVI JA KLEEBI

MINU LONTU. VÄRVI JA KLEEBI

Autor: Tania De Brito

Kirjastus: KOOLIBRI

Kategooria: Värvi ja kleebi
2020 aasta

Hindad

Rahva Raamat
4.99€
Hetkel pole saadaval
Apollo
5.95€ / 5.65€
Osta
Kas otsid lõbusat ja kaasahaaravat tegevust oma lapsele, mis ühendab traditsioonilist raamatulugemist kaasaegse tehnoloogiaga? "Minu Lontu. Värvi ja kleebi" autorilt Tania De Britolt võib olla just see, mida vajate. See tegevusvihik on loodud selleks, et pakkuda lastele rõõmu ja arendada nende loovust läbi värvimise ja kleepsude kleepimise.

Raamat toob teie lapsele rõõmu, pakkudes võimalust värvida ja kaunistada lehekülgi armsate loomakeste piltidega. Kuid see pole veel kõik – vihikus leiduv QR-kood viib teid digitaalsete üllatuste juurde. Skaneerides seda, avanevad videod, mis näitavad armsaid kassipoegi ja koerakutsikaid, tuues ekraanile elavust ja naeratusi.

Lisaks annab "Minu Lontu. Värvi ja kleebi" teie lapsele võimaluse kasutada STUDIO PETS Photo Booth äppi, mis võimaldab neil oma tehtud fotosid isikupärastada ja veelgi kaunistada. Ja kui see ei oleks piisavalt põnev, siis STUDIO PETS Augmented Reality äpp avab ukse virtuaalmaailma, kus saab oma nutiseadmes mängida virtuaalsete loomakestega.

See tegevusvihik on suurepärane viis, kuidas ühendada lõbusad tegevused õpetlike elementidega, aidates kaasa lapse visuaalsele tajule ja peenmotoorikale. Kui soovite pakkuda oma lapsele midagi enamat kui lihtsalt ekraaniaega, siis "Minu Lontu. Värvi ja kleebi" võib olla ideaalne valik, et arendada nende loovust ja pakkuda harivat meelelahutust.