MINU LOTTA-ELU. PUNGIL TÄIS KÜÜLIKUID

MINU LOTTA-ELU. PUNGIL TÄIS KÜÜLIKUID

Autor: Alice Pantermüller

Kirjastus: KOOLIBRI

Kategooria: Noorem kooliiga, vanus 7-9
2015 aasta

Hindad

Rahva Raamat
9.38€
Osta
Kas olete valmis sukelduma Lotta naerurohkesse maailma? "Minu Lotta-elu. Pungil täis küülikuid" on lugu, mis viib teid kümneaastase Lotta pöörasesse argipäeva. Alice Pantermülleri sulest pärinev teos avab ukse Lotta elule, kus igavusel pole sijagi.

Lotta astub suurde kooli, kus uued seiklused ootavad. Tema kõrval seisab kindlalt parim sõbranna Cheyenne, kellega koos jagatakse nii muresid kui rõõme. Cheyenne'i kodu on täis küülikuid, mis lisab nende sõprusele veelgi värvi ja elavust. Lotta enda kodu on samuti kirev – kaksikvennad Simon ja Jakob, kes suudavad alati pahandustesse sattuda, ema, kes on pühendunud ajurveda tarkustele, ja isa, kes on kooliõpetaja ja vahel tüdinenud oma kirevast perest.

Lotta ise peab end ainukeseks "normaalseks" pereliikmeks, ja tema lõbusad seiklused on jäädvustatud tema isiklikku vihikusse, mida kaunistavad Daniela Kohli vaimukad illustratsioonid. See raamat on justkui graafiline päevik, mis toob naeratuse iga lugeja näole.

Kui otsite midagi, mis oleks samaaegselt südamlik ja lõbus, siis "Minu Lotta-elu. Pungil täis küülikuid" on teie jaoks ideaalne valik. See raamat ei paku mitte ainult meelelahutust, vaid ka äratundmisrõõmu, kuna Lotta elu on täis neid väikeseid hetki, mis teevad lapsepõlve unustamatuks. Avastage Lotta maailm ja laske end kaasa haarata tema seiklustest!