Minu maagiline elu

Minu maagiline elu

Autor: Anastasia

Kirjastus: KIRJASTUS PARADIIS

Kategooria: Unenäod, inglid, kristallid ja muu esoteerika
2017 aasta

Hindad

Rahva Raamat
10.10€
Osta
Kas olete kunagi mõelnud, kuidas varasemad elud võivad teie praegust elu mõjutada ja milliseid tarkusi need elud võivad teile õpetada? Või olete huvitatud sellest, kuidas kasutada numbrimaagiat enda kasuks? Võib-olla olete isegi mõelnud, milline kalliskivi võiks tuua küllust ja heaolu just teie koju. Kui need küsimused teid kõnetavad, siis olete õiges kohas.

Anastasia, keda tuntakse ka Nastjana ja kes on tuntust kogunud tänu telesaatele "Selgeltnägijate tuleproov", kus ta pälvis esimese hooaja võidu, avab teile uksed oma maagilisse maailma. Raamatus "Minu maagiline elu" jagab Anastasia oma isiklikke kogemusi ja teadmisi, kuidas ta on õppinud kasutama maagiat inimeste elude parendamiseks ja igapäevaste murede lahendamiseks.

See teos ei ole lihtsalt lugemismaterjal, vaid praktiline teejuht, mis aitab teil mõista metafüüsilisi seoseid ja õpetab, kuidas rakendada universumi peidetud jõude enda elu rikastamiseks. Raamatust leiate juhised ja nõuanded, mis on kohandatud just teie isiklikuks arenguks ja hingeliseks kasvuks.

Kui olete valmis avastama, kuidas maagia võib teie elu muuta, siis "Minu maagiline elu" on teie jaoks kohustuslik lugemine. Lasege Anastasial olla teie teejuhiks läbi maagiliste saladuste, mis võivad tuua teie ellu rohkem harmooniat, rõõmu ja küllust.