MINU MÄNGUKAASLASED. VÄHEKE VÄRVIMIST

MINU MÄNGUKAASLASED. VÄHEKE VÄRVIMIST

Kirjastus: ODAMEES OÜ

Kategooria: Värvi ja kleebi
2016 aasta

Hindad

Rahva Raamat
1.99€
Osta
Apollo
3.45€ / 3.28€
Osta
Avastage võluvat maailma, kus teie lapse loovus saab särada koos "Minu Mängukaaslaste: Väheke Värvimist" raamatuga. See raamat, mille on loonud andekas autor, kutsub teie väikesed kunstnikud osalema värviküllases seikluses, kus nad saavad tutvuda armastatud tegelastega nagu mõmmik ja kiikhobu.

Iga lehekülg on kui uus võimalus kujutlusvõime lendu lasta, pakkudes samal ajal lõbusat ja harivat tegevust. Olgu teie laps kodus või reisil, see raamat on ideaalne kaaslane, mis ei paku mitte ainult meelelahutust, vaid ka arendab peenmotoorikat ja värvitaju.

Raamatus "Minu Mängukaaslaste: Väheke Värvimist" on iga tegelane hoolikalt valitud, et inspireerida ja luua tähendusrikas side teie lapse ja raamatu vahel. Võtke hetk, et üheskoos avastada, millised värvid sobivad mõmmiku tuju väljendama või milline värvitoon muudab kiikhobu veelgi rõõmsamaks.

Kasutage seda raamatut kui vahendit, et julgustada oma last väljendama end läbi kunsti ja avastama oma ainulaadset stiili. See on suurepärane võimalus veeta kvaliteetaega koos, luues samal ajal kauneid mälestusi.

Ärge laske sellel võimalusel libiseda – haarake "Minu Mängukaaslaste: Väheke Värvimist" ja andke oma lapse loovusele tiivad. See on rohkem kui lihtsalt värvimisraamat; see on uks fantaasiarikkasse maailma, kus iga värvimata lehekülg ootab teie lapse puudutust, et ellu ärgata.