MINU MÄNGUSÕBRAD. KLEEBI, LOE JA VÄRVI

MINU MÄNGUSÕBRAD. KLEEBI, LOE JA VÄRVI

Kirjastus: ODAMEES OÜ

Kategooria: Värvi ja kleebi
2019 aasta

Hindad

Rahva Raamat
4.49€
Osta
Apollo
5.45€ / 5.18€
Osta
Avasta värvide ja kujundite maailma raamatuga "Minu Mängusõbrad. Kleebi, Loe ja Värvi", mis on loodud spetsiaalselt laste loovuse ja tähelepanuvõime arendamiseks. See raamat on Sinu lapsele ideaalne kaaslane, pakkudes talle võimalust oma kujutlusvõimet kasutada, kui ta värvib pilte kas eeskuju järgides või täiesti oma loodud viisil. Lisaks värvimisele saab laps ka kleepsude abil lõpetada pooleliolevaid stseene, tuues sellega lehekülgedele elu.

Iga värvimislehekülje kõrval on hoolikalt valitud küsimused, mis on mõeldud selleks, et julgustada last mõtlema ja seeläbi laiendada tema teadmisi ja arusaamu maailmast. Need küsimused on suurepärased vestluse alustajad, mis aitavad Sul ja Sinu lapsel koos õppida ja avastada.

"Minu Mängusõbrad. Kleebi, Loe ja Värvi" on rohkem kui lihtsalt värviraamat – see on hariv tööriist, mis toetab Sinu lapse arengut mitmekülgselt, aidates kaasa tema peenmotoorika, tähelepanu keskendumise ning loovuse kasvule. See raamat on loodud selleks, et pakkuda harivat meelelahutust ja olla Sinu lapsele rõõmu allikaks. Võta aega, et istuda koos oma lapsega maha ja nautida ühist loovust, mis on täis värve ja avastamisrõõmu.