MINU MATEMAATIKA VÄRVIRAAMAT. ARVUTAMINE 10 PIIRES

MINU MATEMAATIKA VÄRVIRAAMAT. ARVUTAMINE 10 PIIRES

Kirjastus: FELISTELLA OÜ

Kategooria: Abimaterjalid algkoolile
2020 aasta

Hindad

Rahva Raamat
5.50€
Hetkel pole saadaval
Apollo
5.95€ / 5.65€
Hetkel pole saadaval
Kui matemaatika ja kunstiline eneseväljendus käivad sinu jaoks käsikäes, siis "Minu Matemaatika Värviraamat. Arvutamine 10 piires" on just see, mida vajad. See raamat on suurepärane vahend, mis ühendab lõbusa värvimistegevuse matemaatika algtõdede õppimisega. Raamatu autor on loonud teose, mis aitab sul, kallid lapsed, omandada arvutamisoskust kümneni loendades, pakkudes samal ajal rõõmu värvide maailmast.

Iga lehekülg kutsub sind lahendama lihtsaid matemaatilisi tehteid ja seejärel kasutama õigeid värve vastavalt saadud tulemustele. See interaktiivne lähenemine aitab sul paremini mõista numbreid ja nende omavahelisi seoseid, muutes õppimise nauditavaks ja meeldejäävaks tegevuseks.

Raamatus on 24 ainulaadset pilti, mis ootavad sinu loovat puudutust. Igaüks neist piltidest on justkui tühi lõuend, mis ootab sinu lahendusi ja värvivalikuid, et muutuda elavaks kunstiteoseks. See on suurepärane viis veeta aega, arendades samal ajal oma loogilist mõtlemist ja peenmotoorikat.

"Minu Matemaatika Värviraamat. Arvutamine 10 piires" on mõeldud noortele õppuritele, kes astuvad esimesi samme matemaatika maailmas. Raamat on suurepärane abivahend vanematele ja õpetajatele, kes soovivad õpetada lapsi mänguliselt ja kaasahaaravalt. See on ideaalne kingitus igale uudishimulikule lapsele, kes armastab värve ja numbreid.

Avasta matemaatika ilu ja lõbu läbi värvide – see raamat on sinu teejuht numbrimaailma esimeste sammude juures. Võta pliiatsid ja lase oma kujutlusvõimel lennata, samal ajal kui õpid arvutama ja maailma numbriliselt mõtestama.