MINU ÖÖKULLIDEGA EELKOOLIRAAMAT

MINU ÖÖKULLIDEGA EELKOOLIRAAMAT

Autor: Julia Meyer

Kirjastus: FELISTELLA OÜ

Kategooria: Koolieelikud, vanus 4-6
2022 aasta

Hindad

Rahva Raamat
7.50€
Osta
Apollo
7.95€ / 7.55€
Osta
Avasta värvid ja kujundid, mis peituvad igapäevases maailmas "Minu Öökullidega Eelkooliraamatus", autoriks Julia Meyer. Kas oled kunagi mõelnud, milline värvus sobib kõige paremini tammepuule või kuidas parandada katust, et see näeks välja nagu uus? Või äkki tahaksid aidata koer Bellol leida oma toidukaussi?

Öökull Ella ja tema sõbrad viivad sind läbi piltide ja lugude, mis peegeldavad argielu, avastusretkele esimeste tähtede ja numbrite maailmas. Numbrite 1 kuni 9 tundmaõppimine pole kunagi varem olnud nii lõbus ega kaasahaarav. Raamat kasutab riime ja silpe, et äratada lastes keeletaju ning pakub erinevaid tegevusi, nagu erisuste otsimine ja võrdlemine, mis aitavad parandada keskendumisvõimet. Lisaks on raamatus harjutusi punktiirjoonte järgi joonistamiseks ja värvimiseks, mis arendavad peenmotoorikat – olulist oskust, mis on vajalik kirjutama õppimiseks.

Julia Meyeri loodud tegevustega raamat on ideaalne sild lapse ja koolieelse hariduse vahel, aidates valmistuda kooliteeks mänguliselt ja rõõmsalt. "Minu Öökullidega Eelkooliraamat" ei ole mitte ainult hariv, vaid ka kaasakiskuv viis, kuidas muuta õppimine põnevaks. Kui soovid, et sinu laps oleks kooliks valmis ja sama tark kui öökull, siis on see raamat suurepärane valik.