MINU PEHMED SÕBRAD. LEHM LOLA

MINU PEHMED SÕBRAD. LEHM LOLA

Kirjastus: KOOLIBRI

Kategooria: Pisipõnnid, vanus 0-3
2018 aasta

Hindad

Rahva Raamat
9.05€
Osta
Kas oled valmis sukelduma taluelu südamesse ja avastama, kuidas päevad mööduvad koos armsate loomadega? "Minu Pehmed Sõbrad. Lehm Lola" on raamat, mis viib sind otse taluõuele, kus iga päev on täis tegemist ja toimetamist.

Kui päike tõuseb, algab ka talus sagimine. Lehm Lola ja tema sõbrad ootavad sind, et saaksid osa nende igapäevaelust. See raamat ei ole lihtsalt jutustus – see on kutse osaleda. Sa saad võimaluse teha pai karvastele sõpradele ja tunda rõõmu nende seltsist.

Autor on loonud sooja ja südamliku loo, mis ei tutvusta sulle ainult taluloomi, vaid ka nende tähtsat rolli talu toimimises. Läbi mänguliste tegevuste ja kaasahaaravate illustratsioonide saad sa tunda, kuidas on olla osa talu perest.

"Minu Pehmed Sõbrad. Lehm Lola" on ideaalne lugemine, et tutvustada lastele loomade ja maal elamise võlusid. See on raamat, mis ei paku mitte ainult teadmisi, vaid ka soojust ja lähedust, mida loomadega veedetud aeg endaga kaasa toob.

Kui sa armastad loomi ja soovid oma päeva veeta koos armsate taluloomadega, siis on "Minu Pehmed Sõbrad. Lehm Lola" just see, mida otsid. Avasta taluelu ilu ja sõprust, mis ootab sind lehekülgede vahel.