MINU PRINTSESSID (KOLLANE). VÄRVI VEEGA!

MINU PRINTSESSID (KOLLANE). VÄRVI VEEGA!

Kirjastus: FELISTELLA OÜ

Kategooria: Värvi ja kleebi
2017 aasta

Hindad

Rahva Raamat
3.60€
Osta
Apollo
4.45€ / 4.23€
Osta
Kas oled valmis sukelduma maagilisse värvimaailma, kus iga pintsli puudutus äratab ellu imelisi printsesside kujutisi? "Minu Printsessid (Kollane). Värvi Veega!" on raamat, mis viib sind ja sinu lapsi läbi loovuse ja kujutlusvõime rikkaliku mere.

Üllata end, kui lihtsalt ja lõbusalt võivad leheküljed ellu ärgata – vaja on ainult pintslit ja natuke vett. Vaata, kuidas vesi muudab valged lehed värvikirevaks kunstiteoseks, kus printsessid ja nende armsad lemmikloomad saavad värvid ja iseloomu.

See raamat ei ole lihtsalt ajaviide; see on võimalus arendada peenmotoorikat ja värvitaju, pakkudes samal ajal rõõmu ja põnevust. Tugev paber tagab, et teie kunstiteosed püsivad kaunid ja vastupidavad, ning sümpaatsed illustratsioonid toovad naeratuse nii väikestele kui ka suurtele kunstnikele.

"Minu Printsessid (Kollane). Värvi Veega!" on ideaalne kingitus, mis toob kokku pere, et üheskoos luua ja jagada ilu. Võta hetk, et nautida seda lihtsat, kuid imelist tegevust, mis võlub nii lapsi kui ka lapsemeelseid täiskasvanuid. Kas oled valmis avastama, milliseid värve peidab endas see eriline raamat?