MINU PRINTSESSID (ROOSA). VÄRVI VEEGA!

MINU PRINTSESSID (ROOSA). VÄRVI VEEGA!

Kirjastus: FELISTELLA OÜ

Kategooria: Värvi ja kleebi
2017 aasta

Hindad

Rahva Raamat
3.60€
Osta
Apollo
4.95€ / 4.70€
Osta
Kas olete valmis avastama maagilist maailma, kus iga pintslitõmme toob ellu värvid ja fantaasia? "Minu printsessid (Roosa). Värvi veega!" on raamat, mis viib teid ja teie lapsi imelisse kuningriiki, kus teie ees avanevad lummavad printsessid ja nende armsad lemmikloomad.

Raamatu leheküljed on justkui maagilised - te ei vaja muud kui pintslit ja natuke vett, et muuta need värviliseks. Pintsliga üle lehe libistades näete, kuidas stseenid muutuvad elavaks ja värvikirevaks, pakkudes rõõmu nii väikestele kunstnikele kui ka nende vanematele. See on suurepärane võimalus veeta kvaliteetaega koos perega, arendades samal ajal laste peenmotoorikat ja loovust.

Raamatu kaunid illustratsioonid on loodud südame ja hingega, et inspireerida laste kujutlusvõimet ja tuua esile iga tegelase isikupära. Lisaks on kasutatud kvaliteetset paberit, mis tagab, et teie väikesed kunstnikud saavad nautida oma loomingut ilma muretsemata, et lehed kergesti rebenevad või vesi neid kahjustab.

"Minu printsessid (Roosa). Värvi veega!" on raamat, mis ei paku mitte ainult lõbusat tegevust, vaid ka võimalust õppida ja areneda mängulisel viisil. See on ideaalne kingitus igale lapsele, kes armastab värve, loovust ja muidugi - printsesside maailma. Võtke pintsel kätte ja laske oma lapse kujutlusvõimel lennata koos nende imeliste printsessidega!