Minu sõber lemmikloom. Kass

Minu sõber lemmikloom. Kass

Autor: Katie Woolley

Kirjastus: KOOLIBRI

Kategooria: Noorem kooliiga, vanus 7-9
2023 aasta

Hindad

Rahva Raamat
9.99€
Osta
Apollo
10.95€ / 10.40€
Osta
Kas oled valmis avastama kasside imelist maailma? "Minu sõber lemmikloom. Kass", autoriks Katie Woolley, on just see raamat, mis juhatab sind läbi kasside põneva elu. Kassid ei ole lihtsalt lemmikloomad, vaid nad on kaaslased, kes pakuvad rõõmu, seltskonda ja armastust. Sinu karvane sõber võib olla just see, kellele oma päeva rõõmud ja mured rääkida.

Kuid kassiomanikuks olemine tähendab ka vastutust. Sinu ülesanne on luua turvaline keskkond, kus su neljajalgne kaaslane tunneb end koduselt. Raamatust saad teada, kuidas tagada oma kassile parim võimalik hooldus, alates õigest toitumisest kuni tervise eest hoolitsemiseni. Samuti õpid tõlgendama kassi kehakeelt ja märke, et mõista, millal ta vajab erilist tähelepanu või soovib lihtsalt omaette olla.

Katie Woolley on selle teose kirjutanud armastuse ja põhjalikkusega, tuues esile huvitavaid fakte kasside kohta. Kas teadsid, et kassid suudavad meeles pidada varasemaid kohtumisi või et nad võivad hüpata kuni kuus korda oma kehapikkuse võrra? Või oled kuulnud väljendit, et kassidel on üheksa elu? Raamatust leiad vastused nendele küsimustele ja palju muud.

Peale selle, raamatu lõpus ootab sind väike viktoriin, mis paneb proovile, kui tähelepanelik lugeja sa olid. See on suurepärane võimalus kinnistada oma teadmisi ja veenduda, et oled valmis olema parim sõber oma kassile.

Avasta kasside maailm ja muuda oma kodu nende jaoks ideaalseks pelgupaigaks. "Minu sõber lemmikloom. Kass" on suurepärane teejuht igale praegusele või tulevasele kassiomanikule, kes soovib oma lemmikule pakkuda parimat.