Minu sõber lemmikloom. Koer

Minu sõber lemmikloom. Koer

Autor: Katie Woolley

Kirjastus: KOOLIBRI

Kategooria: Noorem kooliiga, vanus 7-9
2023 aasta

Hindad

Rahva Raamat
9.99€
Osta
Apollo
10.95€ / 10.40€
Osta
Kas oled valmis avastama neljajalgse sõbra imelist maailma? "Minu sõber lemmikloom. Koer", autoriks Katie Woolley, on just see teos, mis juhatab sind läbi koerapidamise rõõmude ja väljakutsete. See raamat on sinu teejuht, kui soovid mõista oma koera vajadusi ja õppida, kuidas temaga ühist elu nautida.

Koerad on tuntud oma truuduse, armastuse ja elurõõmu poolest. Nad võivad olla rohkem kui lihtsalt lemmikloomad – nad on kaaslased, kellega koos kasvada ja õppida. Sinu koer võib olla sinu kõige lojaalsem sõber, kuid tema eest hoolitsemine nõuab pühendumist ja teadmisi.

Raamatus "Minu sõber lemmikloom. Koer" saad teada, kuidas luua oma kodule turvaline keskkond, mis toetab sinu koera tervist ja heaolu. Sa õpid valima õiget toitu, mis toidab tema keha ja vaimu, ning mõistma tema käitumist, et teada, millal ta vajab puhkust või hoopis mänguaega.

Katie Woolley ei piirdu ainult igapäevaste nõuannetega, vaid jagab ka põnevaid fakte koerte kohta. Kas teadsid, et on olemas koeratõug, mis ei haugu? Või et koerad on võimelised mõistma rohkem sõnu, kui me tihtipeale arvame? Ja miks nad end magama sättides tihti kerale keeravad?

Lisaks uutele teadmistele pakub raamat sulle võimalust end proovile panna. Raamatu lõpus ootab sind test, mis näitab, kui hästi oled materjali omandanud. "Minu sõber lemmikloom. Koer" on rohkem kui lihtsalt teatmeteos – see on sinu isiklik abiline koeraga suhtlemise maailmas.

Kui tunned, et oled valmis süvenema koerte hingeellu ja soovid olla parim sõber oma neljajalgsele kaaslasele, siis see raamat on just sulle. Avasta koos Katie Woolleyga, kuidas muuta oma koera elu õnnelikuks ja tervislikuks.