Minu sõber Maigret

Minu sõber Maigret

Kirjastus: KULDSULG KIRJASTUS

Kategooria: Krimi ja põnevus
2008 aasta

Hindad

Rahva Raamat
2.00€
Osta
Kas olete valmis sukelduma kuritegevuse ja saladuste maailma, mis ootab teid Georges Simenoni põnevas teoses "Minu sõber Maigret"? Selles haaravas romaanis peab legendaarne prantsuse detektiiv Maigret avama oma detektiivitöö kõige keerukama lehekülje, kui ta seisab silmitsi mõistatusega, mis viib ta otse kuriteopaiga südamesse.

Ühel saatuslikul päeval tapetakse mees, kes oli just hiljuti avalikult kuulutanud, et on suur komissar Maigret' sõber. Ironia saatel oli see sama Maigret, kes kunagi selle mehe trellide taha saatnud. Nüüd on Maigret'l ülesanne selgitada välja, kes on selle jahmatava teo taga.

Ent Maigret ei ole üksi. Temaga liitub uurimisele Pyke Scotland Yardist, kes on tulnud õppima Maigret' ainulaadseid uurimismeetodeid. Pyke'i kohalolu lisab loole täiendava kihi, kuna ta jälgib iga Maigret' sammu, püüdes samal ajal ka ise mõrvamüsteeriumi lahendada.

Romaani tegevus toimub saarel, kus iga nurga taga võib peituda vihje või kahtlusalune. Saare elanikud ja külalised on kirju seltskond, kellest igaüks võib olla mõrvar. Kui Maigret ja Pyke sukelduvad sügavamale saare inimeste igapäevaellu, tõuseb pinge iga leheküljega, kuni lugeja jõuab lõpuks ootamatu lahenduseni.

"Minu sõber Maigret" on lugu, mis ei lase teil puhata enne, kui olete jõudnud selle viimaste lehekülgedeni. See on romaan, mis paneb teid kaasa mõtlema ja kahtlustama, kuni tõde lõpuks päevavalgele tuleb. Kas olete valmis avastama, mis peitub selle keeruka mõrvajuhtumi taga? Avage raamat ja astuge koos Maigret'ga kuriteopaiga varjude maailma.