Minu täiusliku õpetaja juhised

Minu täiusliku õpetaja juhised

Autor: Patrul Rinpoche

Kirjastus: KÕIKEHÕLMAVA HEAOLU KIRJASTUS

Kategooria: Muud usundid ja õpetused
2024 aasta

Hindad

Rahva Raamat
29.50€
Osta
Apollo
29.95€ / 28.45€
Osta
Kas oled teel vaimse ärkamise poole ja otsid sügavamat mõistmist budismi õpetustest? "Minu täiusliku õpetaja juhised" on teos, mis võib sind sel teekonnal juhtida ja toetada. Patrul Rinpoche, tuntud Tiibeti õpetlane, on kirjutanud raamatu, mis on mõeldud kui korduvkasutatav teejuht neile, kes soovivad pühenduda vadžrajaana budismi praktikale, eriti Suure Täiuse ehk dzogtšeni õpetustele.

See raamat pole pelgalt teoreetiline ülevaade, vaid praktiline käsiraamat, mis sisaldab juhiseid ngöndro harjutusteks, mis on vadžrajaana budismi alustalaks. Patrul Rinpoche õpetused on rikkalikud ja mitmetahulised, pakkudes aastateks mõtisklusainet. Kui tunned, et vadžrajaana budismi tee kutsub sind, siis võid leida selles raamatus väärtusliku kaaslase.

Kuigi teos tutvustab budismi kõrgeimat õpetust, on oluline mõista, et see ei pruugi sobida kõigile. Mõned võivad tunda suuremat tõmmet theravaada või mahajaana traditsioonide poole, mis on samuti autentsed ja usaldusväärsed vaimse arengu teed. Patrul Rinpoche raamat ei välista neid õpetusi, vaid sisaldab ka karma, kaastunde ja virgumismeelt puudutavaid elemente, mis on kõigi budistlike harude ühised jooned.

Kui oled valmis pühenduma ja soovid leida juhendit, mis aitaks sul vadžrajaana budismi praktikas süveneda, siis võib "Minu täiusliku õpetaja juhised" olla just see, mida otsid. Dzongsar Jamyang Khyentse Rinpoche on öelnud, et see raamat on oluline lugemine kõigile, kes siiralt püüdlevad vaimse ärkamise poole. Võta aega, et süveneda Patrul Rinpoche tarkusesse ja lase tema sõnadel juhatada sind oma vaimsel teekonnal.