Minu Tenerife. Uued peatükid 2024

Minu Tenerife. Uued peatükid 2024

Autor: Olavi Antons

Kirjastus: PETRONE PRINT

Kategooria: Reisikirjad
2024 aasta

Hindad

Rahva Raamat
21.99€
Osta
Apollo
22.95€ / 21.80€
Osta
Olavi Antonsi elu Tenerifel on kui seiklusromaan, kus peategelasteks on tema ise ja tema kaks kassi, kes kahe saare – Saaremaa ja Tenerife – vahel rändavad. "Minu Tenerife. Uued peatükid 2024" on lugu mehest, kes otsustas tavapärase kontoritöö asemel pühenduda vabale elule päikselisel saarel.

Kas oled kunagi mõelnud, kuidas oleks elada kliimapõgenikuna, kes järgib kompassi asemel päikest? Olavi Antons on just selline mees. Tema kassid, kes on harjunud Euroopa teedel rändama, on saanud osa tema põnevast elustiilist. Kujutle, et oled kass, kes igal sügisel ja kevadel võtab ette pikki autosõite läbi Euroopa, alates Läänemere äärest kuni Atlandi ookeani äärse Tenerifeni.

Raamatus "Minu Tenerife. Uued peatükid 2024" avab Olavi Antons ukse oma elule, jagades lugusid, mis on täis (enese)irooniat ja elutarkust. Ta räägib, kuidas ta jõudis sellise elustiilini, millised on olnud tema õppetunnid ja kuidas ta on maailma enda jaoks põnevamaks muutnud. Olavi ei piirdunud ainult unistamisega, vaid asus tegutsema – leiutas Tenerife päikese all jalgratast, avastas oma Ameerikat, suhtles vene turistide ja Hispaania ametnikega ning tegi vigu, mis muutsid tema elu igaveseks.

Kui Olavi Antons oli laps, laulis ta Eesti telesaates "Kollane mask", mida peeti üheks hirmsamaks. Täna küsib ta raamatus, mis on tarkus ja kuidas end kokku võtta. Võib-olla teavad vastust kassid?

Epp Petrone, raamatu toimetaja, on sellest raamatust vaimustuses ja usub, et lugeja saab osa Olavi erakordsest mõtteviisist ja jutuoskusest. "Minu Tenerife. Uued peatükid 2024" on raamat, mis ei jäta kedagi külmaks – see on aus, avameelne ja täis elujaatust.

Kui oled valmis avastama Olavi Antonsi maailma ja saama osa tema seiklustest, siis "Minu Tenerife. Uued peatükid 2024" on just see raamat, mida sa vajad. See on lugu, mis inspireerib sind vaatama elule teise nurga alt ja võib-olla isegi julgustab sind järgima oma unistusi, ükskõik kui hullumeelsed need ka ei tunduks.