MINU TRIIBU. VÄRVI JA KLEEBI

MINU TRIIBU. VÄRVI JA KLEEBI

Autor: Tania De Brito

Kirjastus: KOOLIBRI

Kategooria: Värvi ja kleebi
2020 aasta

Hindad

Rahva Raamat
4.99€
Hetkel pole saadaval
Apollo
5.95€ / 5.65€
Osta
Kas otsid loomingulist ja interaktiivset ajaviidet oma lapsele, mis ühendab traditsioonilist meisterdamist kaasaegse tehnoloogiaga? "Minu Triibu. Värvi ja kleebi" autorilt Tania De Brito'lt on just see, mida vajad. See lõbus töövihik pakub põnevat tegevust, kus väikesed käed saavad värvida armastusväärseid loomakesi ja kaunistada lehekülgi värvikate kleepsudega.

Aga see pole veel kõik! Iga lehekülg peidab endas digitaalset üllatust. Skaneeri vihikus olevaid QR-koode, et avastada rõõmsameelseid videoid kassipoegadest ja koerakutsikatest, mis toovad naeratuse iga lapse näole. Lisaks annab STUDIO PETS Photo Booth äpp võimaluse oma tehtud fotosid isikupärastada ja neile värvi lisada. Ja kui oled valmis astuma sammu kaugemale, siis STUDIO PETS Augmented Reality äpp äratab sinu telefonis ellu virtuaalsed sõbrad, kellega saab mängida ja interakteeruda.

"Minu Triibu. Värvi ja kleebi" on suurepärane viis, kuidas tutvustada oma lapsele tehnoloogia ja loovuse koosmõju. See on ideaalne kingitus, mis mitte ainult ei meelelahuta, vaid arendab ka peenmotoorikat ja loovat mõtlemist. Haara võimalusest ja avasta koos lapsega see imeline kombineeritud maailm!