Minu vahva värviraamat. Jõulud

Minu vahva värviraamat. Jõulud

Kirjastus: FELISTELLA OÜ

Kategooria: Värvi ja kleebi
2023 aasta

Hindad

Rahva Raamat
3.99€
Osta
Apollo
4.95€ / 4.70€
Osta
Tere! Kas otsid viisi, kuidas tuua oma lapsele jõulurõõmu ja arendada tema loovust? "Minu vahva värviraamat. Jõulud" on just see, mida vajate. See värviküllane raamat viib teid ja teie pisikest otse talvise pühade hõngu keskele, pakkudes tunde lõbusat värvimistegevust.

Kujutage ette, kuidas teie laps avastab lehekülgede kaupa kauneid jõulumotiive – alates lumiste väljade peal sõbralikult kõrvuti seisvatest lumememmedest kuni rõõmsa jõuluvana ja jõululapse figuurideni, kes kõik ootavad, et teie laps neile elu sisse puhuks. Iga lehekülg on nagu uus seiklus, kus väikeste sõrmede all ärkavad ellu jõuluehted ja pühadekaunistused, kõik kaunistatud imeliste mustritega, mis ootavad, et neile lisataks värvide sära.

Värvimine pole mitte ainult lõbus, vaid toetab ka lapse peenmotoorikat, keskendumisvõimet ja värvitaju arengut. See raamat on loodud spetsiaalselt 3-aastastele ja vanematele lastele, pakkudes neile just õige keerukusega pilte, mis on piisavalt lihtsad, et värvimine oleks nauditav, kuid samas ka piisavalt väljakutsuvad, et hoida nende tähelepanu.

"Minu vahva värviraamat. Jõulud" on ideaalne viis, kuidas täita jõuluootuse aeg loovuse ja rõõmuga. See on suurepärane võimalus veeta kvaliteetaega koos oma lapsega, aidates tal luua oma värvikirevaid meistriteoseid, mis võivad saada ka armsateks pühadekaunistusteks teie kodus.

Kingi oma lapsele võimalus sukelduda värvide maailma ja luua oma jõululugusid, üks lehekülg korraga. "Minu vahva värviraamat. Jõulud" on rohkem kui lihtsalt värviraamat – see on pühadeaegne seiklus, mida teie laps ei unusta. Võtke pliiatsid välja ja alustage värvimist juba täna!