MINU VÄIKE PAPIRAAMAT. KOERAD JA KUTSUD

MINU VÄIKE PAPIRAAMAT. KOERAD JA KUTSUD

Kirjastus: SINISUKK

Kategooria: Pisipõnnid, vanus 0-3
2012 aasta

Hindad

Rahva Raamat
4.99€
Hetkel pole saadaval
Apollo
6.45€ / 6.13€
Osta
Kas oled kunagi mõelnud, mis teeb koerad nii vastupandamatuks? "Minu Väike Papiraamat. Koerad ja Kutsud" on põnev teekond neljajalgsete sõprade maailma, mis avab ukse erinevate koeratõugude põnevasse ja mitmekesisesse maailma. See raamat on ideaalne sissejuhatus väikestele loomasõpradele, kes on uudishimulikud õppima rohkem koerte kohta.

Autor on kokku kogunud hulga põnevaid fakte ja toonud esile koeratõugude eripärad, mis kindlasti köidavad nii väikeste kui ka suurte lugejate tähelepanu. Näiteks, kas teadsid, et maailma kõige pisem koeratõug võib mahtuda sinu käe peopessa? Või et buldogid, vaatamata oma robustsele välimusele, suudavad arendada üllatavalt kiiret jooksukiirust?

Raamat on trükitud selgete trükitähtedega ja iga tõu tutvustus on illustreeritud kauni värvilise pildiga, mis aitab lastel koeri ära tunda ja meelde jätta. See on suurepärane vahend, et tutvustada lapsi lugemise maailmale, pakkudes neile samal ajal teadmisi meie neljajalgsetest kaaslastest.

Oluline on märkida, et kuigi raamat on hariv ja meelelahutuslik, sisaldab see väikeseid osi, mistõttu ei ole see soovitatav alla kolmeaastastele lastele. Hoidke seda meeles, kui otsite kingitust väikesele loomasõbrale, et tagada nende ohutus ja raamatu sobivus.

"Minu Väike Papiraamat. Koerad ja Kutsud" on kindlasti üks neist raamatutest, mis toob naeratuse igale lapse näole ja soojendab loomasõprade südameid. See on täiuslik kaaslane kodus lugemiseks või kingitus, mis inspireerib lapsi avastama loomade imelist maailma.