MINU VÄIKE PAPIRAAMAT. VÄRVID

MINU VÄIKE PAPIRAAMAT. VÄRVID

Kirjastus: SINISUKK

Kategooria: Pisipõnnid, vanus 0-3
2012 aasta

Hindad

Rahva Raamat
4.99€
Hetkel pole saadaval
Apollo
6.45€ / 6.13€
Osta
Kas olete kunagi mõelnud, milline värvus on apelsinil, millist tooni kannab kala või mis värvi on noor pardipoeg? "Minu Väike Papiraamat. Värvid" on imeline sissejuhatus värvide kirjusse maailma just sinu väikesele uudishimulikule lugejale. See raamat on loodud selleks, et aidata lastel mänguliselt ja lihtsalt ära tunda ning õppida erinevaid värve, mis meid igapäevaselt ümbritsevad.

Raamatus on kasutatud selgeid ja rõõmsaid pilte, mis mitte ainult ei tutvusta värvide paletti, vaid aitavad kaasa ka lugemisoskuse arendamisele, kuna iga värviga seostatud sõna on kirjutatud lihtsasti loetavate trükitähtedega. See võimaldab sinu lapsel mitte ainult visuaalselt värvidega tuttavaks saada, vaid ka sõnu kokku lugeda ja oma sõnavara laiendada.

Oluline on märkida, et kuigi raamat on hariv ja lõbus, sisaldab see väikeseid detaile, mis võivad olla ohtlikud alla kolmeaastastele lastele. Seega, kui sinu peres on pisikesi, kes armastavad kõike suhu pista, siis on soovitatav neid raamatu kasutamisel jälgida.

"Minu Väike Papiraamat. Värvid" on suurepärane kingitus igale uudishimulikule lapsele, kes on valmis avastama värvide imelist maailma. See on raamat, mis kasvab koos sinu lapsega, pakkudes rõõmu ja õppimisvõimalusi esimestest sõnadest kuni värvide tundmaõppimiseni.