MINU VÄRVIRAAMAT. JÕULUD. JÕULUPILTE PLIKS JA PLAKS SAAB NÜÜD TEHA IGA LAPS

MINU VÄRVIRAAMAT. JÕULUD. JÕULUPILTE PLIKS JA PLAKS SAAB NÜÜD TEHA IGA LAPS

Kirjastus: FELISTELLA OÜ

Kategooria: Värvi ja kleebi
2020 aasta

Hindad

Rahva Raamat
4.50€
Hetkel pole saadaval
Apollo
4.95€ / 4.70€
Osta
Kas otsid viisi, kuidas tuua oma lapsele jõulurõõmu ja arendada tema loovust? "Minu Värviraamat. Jõulud" on just see, mida vajad. See raamat on täis 32 lummavat jõuluteemalist pilti, mis ootavad värvidega ellu äratamist. Sinu laps saab nautida jõuluvana ja tema kingiküllast saani, tarkade kuningate rännakut kaamelite seljas ning talvise linnutoitmise võlu. Raamat on suunatud eelkõige 5-aastastele ja vanematele lastele, pakkudes neile rõõmu ja põnevust jõulude ootuses.

Iga lehekülg on kui uus seiklus, mis aitab lapse kujutlusvõimet rikastada ja peenmotoorikat arendada. Võta hetk aega, et istuda koos lapsega maha ja sukelduda värvide maailma, luues koos kauneid jõulupilte. See raamat ei paku mitte ainult meelelahutust, vaid on ka suurepärane võimalus veeta kvaliteetaega koos perega, jagades armastust ja loovust.

"Minu Värviraamat. Jõulud" on ideaalne kingitus igale lapsele, kes armastab joonistada ja värvida. See on ka suurepärane viis aidata lastel mõista jõulude tähendust ja ilu läbi kunsti. Võta aega, et avastada koos lapsega seda värviküllast raamatut ja teha jõulueelne aeg eriliselt meeldejäävaks.