MINU VÄRVIRAAMAT. JÕULUD. VÄRVISÄRAS TULUKE - SEE ON JÕULUTÄHEKE

MINU VÄRVIRAAMAT. JÕULUD. VÄRVISÄRAS TULUKE - SEE ON JÕULUTÄHEKE

Autor: Sandra Schmidt

Kirjastus: FELISTELLA OÜ

Kategooria: Värvi ja kleebi
2020 aasta

Hindad

Rahva Raamat
4.50€
Osta
Apollo
4.95€ / 4.70€
Osta
Kas otsid viisi, kuidas tuua jõulurõõmu oma lapse päeva? "Minu Värviraamat. Jõulud. Värvisäras Tuluke - See on Jõulutäheke", autoriks Sandra Schmidt, on täiuslik kaaslane, et täita pühadeaeg loovuse ja värvidega. See raamat ei ole pelgalt värvimisraamat – see on pühadeaegne seiklus, mis viib sind ja sinu lapsi läbi jõululugude ja -traditsioonide värvikirevas maailmas.

Avasta 32 võluvat pilti, mis ootavad, et neile elu sisse puhutaks. Jõuluingel, kes kaunistab hoolikalt kuusepuud, Maarja ja Joosep koos Jeesuslapsega sõimes – need on vaid mõned stseenid, mis ootavad väikeste kunstnike puudutust. Raamat on suunatud eelkõige viieaastastele ja vanematele lastele, pakkudes neile rõõmu ja arendades samal ajal nende peenmotoorikat ning värvitaju.

Sandra Schmidti loodud värviraamat ei ole ainult meelelahutus; see on ka õpetlik kogemus, mis aitab lastel mõista jõulude tähendust ja loob pühade ajal erilisi mälestusi. Võta värvipliiatsid ja lase oma lapse fantaasial lennata, kui te üheskoos loote värvikirevaid meistriteoseid.

"Minu Värviraamat. Jõulud. Värvisäras Tuluke - See on Jõulutäheke" on ideaalne kingitus, mis toob jõulurõõmu igasse kodusse, pakkudes samas harivat tegevust, mis hoiab lapsed hõivatud ja õnnelikud. Võta hetk, et ühineda oma lapsega selles värvilises seikluses ja tunnetada koos jõulude maagiat.