Minust saab suur õde!

Minust saab suur õde!

Autor: Caroline Jayne Church

Kirjastus: EGMONT ESTONIA AS

Kategooria: Pisipõnnid, vanus 0-3
2020 aasta

Hindad

Rahva Raamat
3.50€
Osta
Apollo
2.99€
Osta
Kas oled valmis avastama, kuidas olla parim suur õde värskelt perre saabunud pisikesele? Caroline Jayne Churchi raamat "Minust saab suur õde!" on just see, mida vajad. See armas ja südamlik teos on mõeldud tulevastele suurtele õdedele, kes ootavad põnevusega uue pereliikme saabumist.

Sinu roll suure õena on hindamatu: sa saad olla eeskujuks, abistajaks ja mängukaaslaseks. See raamat aitab sul mõista, millised muutused toimuvad peres, kui sinna sünnib uus laps, ja kuidas sa saad oma väikesele õele või vennale toeks olla.

"Minust saab suur õde!" on ideaalne kingitus, mis aitab ette valmistada põnevat teekonda suure õe rolli. Raamatu lehekülgedel kajastuvad emotsioonid ja tegevused on kujutatud läbi lapse silmade, muutes selle lugemise eriti kaasahaaravaks.

Kui oled otsimas midagi erilist, et tähistada suure õe vastutusrikast ja armast täis rolli, siis see raamat on suurepärane valik. Lase end inspireerida ja saa teadlikuks, kui oluline ja imeline on olla suur õde. Võta see teekond ette koos Caroline Jayne Churchi "Minust saab suur õde!" raamatuga ja avasta, kuidas sinust saab maailma parim suur õde.