Minust saab suur vend!

Minust saab suur vend!

Autor: Caroline Jayne Church

Kirjastus: EGMONT ESTONIA AS

Kategooria: Pisipõnnid, vanus 0-3
2020 aasta

Hindad

Rahva Raamat
3.50€
Osta
Apollo
2.99€
Osta
Kas sinu pere on saamas lisa? "Minust saab suur vend!" on armas ja südamlik lugu, mis on kirjutatud Caroline Jayne Churchi poolt, et valmistada ette tulevasi suuri vendi nende uueks ja põnevaks rolliks perekonnas. See raamat on ideaalne kingitus poisile, kes on astumas suurde venna rolli, aidates tal mõista, millised muutused toovad kaasa uue pereliikme saabumise.

Raamat räägib loo, kuidas suure venna vastutus ja armastus väiksema õe või venna vastu on hindamatu. See on lugu, mis aitab lastel mõista, et kuigi pere dünaamika võib muutuda, on iga liikme roll oluline ja väärtuslik. "Minust saab suur vend!" on suurepärane viis näidata, kuidas suurem laps saab olla abiks, mängida koos väiksemaga ja olla eeskujuks, kuidas kasvada armastavaks ja toetavaks pereliikmeks.

Kui otsid viisi, kuidas oma poega ette valmistada uueks eluetapiks, siis see raamat on just see, mida vajad. See ei ole ainult lugu, vaid ka teejuht suure venna rolli, mis on täis uusi kogemusi ja õppetunde. Võta aega, et lugeda seda koos oma lapsega ja rääkida läbi tulevased muutused, et ta tunneks end kindla ja valmis olevana. Saagu sinust maailma parim suur vend!