MIS JUHTUB AASTAAEGADEL?

MIS JUHTUB AASTAAEGADEL?

Kirjastus: FELISTELLA OÜ

Kategooria: Pisipõnnid, vanus 0-3
2020 aasta

Hindad

Rahva Raamat
8.99€
Osta
Apollo
9.95€ / 9.45€
Osta
Kas oled kunagi mõelnud, millised saladused peituvad aastaaegade vaheldumises? Raamat "Mis juhtub aastaaegadel?" viib sind ja su väikeseid uudishimulikke avastajaid rännakule läbi aasta nelja erineva perioodi, avades ukse looduse imelisse maailma.

Kujutle üht hiiglaslikku puud, mis seisab aastaaegade muutuste keskmes, olles koduks mitmesugustele metsaelanikele. See raamat ei ole lihtsalt jutustus – see on interaktiivne seiklus, mis toob esile looduse tsüklilise loomuse ja selgitab, kuidas erinevad olendid valmistuvad talveks või naudivad suvist päikselist soojust.

Võluvate illustratsioonidega ja teksti osaliselt asendavate piltidega on see raamat suurepärane viis, kuidas äratada lastes huvi sõnade ja keele vastu. Lapsed õpivad uusi sõnu ja nende õiget hääldust, arendades samal ajal oma kujutlusvõimet ja mõistmist põhjuse-tagajärje seostest.

Raamatu vastupidavad kartongist leheküljed on loodud nii, et need peavad vastu ka kõige uudishimulikumatele väikestele kätele, võimaldades raamatut kasutada nii ühise lugemisaja osana kui ka iseseisvaks uurimiseks. Ohutu disain, kvaliteetne materjal ja hariv sisu teevad sellest raamatust hindamatu abivahendi sinu lapse arenguteel.

Avasta koos lapsega, kuidas loodus ärkab kevadel ellu, suvi täitub sumina ja säraga, sügis toob värvide mängu ja talv vaikse rahu. "Mis juhtub aastaaegadel?" on raamat, mis pakub teadmisi ja rõõmu igas vanuses lastele, olles ideaalne kaaslane nii õppimiseks kui ka lõbutsemiseks.