Mis juhtus Leoga?

Mis juhtus Leoga?

Kirjastus: DRAAKON & KUU

Kategooria: Nooremale koolieale, vanus 7-9
2024 aasta

Hindad

Rahva Raamat
20.50€
Osta
Kas olete kunagi mõelnud, mis tunne on järsku märkamatuks muutuda? "Mis juhtus Leoga?" on põnev raamat, mis viib teid noore poisi Leo isiklikule avastusretkele, kui ta ühel päeval avastab, et teda justkui polekski olemas. Ema hommikune kirjake jääb kirjutamata ja koolis ei tunne isegi õpetaja teda ära. Leo seisab silmitsi mõistatusega, mis nõuab lahendamist, ja ta otsustab asuda enda otsingutele.

Leo kõrvale astub Max Hantel, endine kaskadöör, kelle elukogemus ja kindlameelsus on just see, mida Leo vajab. Max usub, et poisi kadumine pole lihtsalt juhus ja et Leod on võimalik leida. Koos asuvad nad seiklusele, mis on täis ootamatusi ja kohtumisi eriskummaliste tegelastega – alates salapärasest politseinikust kuni kõneleva linnuni.

See lugu ei ole lihtsalt seiklusjutt; see on ka sügavam uurimus identiteedist, nähtamatusest ja sellest, mis teeb meist meie ise. "Mis juhtus Leoga?" on raamat, mis paneb teid mõtlema ja võib-olla isegi oma olemasolu üle järele mõtlema.

Kui olete valmis sukelduma Leoga kaasa põnevale rännakule, et avastada, mis juhtub, kui maailm sind enam ei tunne, siis haarake see raamat ja valmistuge meeldejäävaks seikluseks. Kas Leo leiab vastused? Kas ta suudab taastada oma koha maailmas? Need küsimused ootavad vastuseid lehekülgede vahel.