Mis ka ei juhtuks

Mis ka ei juhtuks

Autor: Debi Gliori

Kirjastus: RAHVA RAAMAT

Kategooria: Koolieelikud, vanus 4-6
2021 aasta

Hindad

Rahva Raamat
2.99€
Hetkel pole saadaval
Apollo
10.95€ / 10.40€
Hetkel pole saadaval
Kas oled kunagi mõelnud, kuidas armastus võib muutuda, kui muutud sina? "Mis ka ei juhtuks" on Debi Gliori südantsoojendav lugu, mis räägib armastusest, mis püsib igavesti, olenemata olukorrast või välimusest. Väike tegelane, keda tabab pahurusehoog ja kes esitab lõputuna näivaid küsimusi, saab Suurelt lohutust ja kindlustunnet, et armastus on tingimusteta ja jääv.

Debi Gliori on loonud poeetilise ja visuaalselt lummava teose, mis on tõlgitud eesti keelde andeka luuletaja Eda Ahi poolt. Raamat on justkui suur kallistus, mis toob turvatunde igaühe südamesse. "Mis ka ei juhtuks" on raamat, mis ei jäta kedagi külmaks ja sobib suurepäraselt ettelugemiseks, et tugevdada sidet lapse ja vanema vahel.

Selle raamatu lehekülgedel leiad kaunid illustratsioonid, mis toovad loo tegelased ellu ja aitavad edasi anda selle sügavat emotsionaalset sõnumit. See on teos, mis on juba võitnud paljude laste ja vanemate südamed üle maailma, ning nüüd on see saadaval ka eesti keeles, et rikastada meie oma kultuuriruumi.

Kui otsid raamatut, mis räägib armastusest ja selle jõust, mis on suurem kui mistahes välised muutused, siis "Mis ka ei juhtuks" on valik, mis ei petta teie ootusi. See on lugu, mis kinnitab, et armastus on alati olemas, isegi kui tunned end krokodilli, putuka või karuna. See on lugu, mis õpetab lapsi ja meenutab täiskasvanutele, et armastus on kõige alus.