MIS KIISULE MEELDIB?

MIS KIISULE MEELDIB?

Autor: Daniel Mills

Kirjastus: RAHVA RAAMAT

Kategooria: Pisipõnnid, vanus 0-3
2019 aasta

Hindad

Rahva Raamat
7.99€
Osta
Apollo
8.95€ / 8.50€
Osta
Kas otsid raamatut, mis pakub sinu väikelapsele põnevat ja arendavat lugemiselamust? "Mis kiisule meeldib?" autorilt Daniel Mills on just see, mida vajad. See pappraamat on loodud spetsiaalselt 1–2-aastaste laste jaoks, et pakkuda neile rõõmu ja toetada nende arengut.

Raamatu leheküljed on täis suuri ja värvikirevaid illustratsioone, mis köidavad lapse tähelepanu ja aitavad kaasa visuaalse taju arengule. Kujutatud on erinevaid stseene, mis on justkui aknad uude ja põnevasse maailma, kus kiisu seiklused ootavad avastamist.

Lisaks visuaalsele naudingule on "Mis kiisule meeldib?" varustatud pehmete ja ruumiliste tekstuuridega, mis on mõeldud spetsiaalselt väikeste käte jaoks. Puudutades saab laps uurida erinevaid pindu, mis aitavad kaasa tema kompimismeelte arengule. See on suurepärane viis, kuidas tutvustada lapsele erinevaid tundeid ja aistinguid läbi mängulise tegevuse.

Raamatu tekst on lihtne ja arusaadav, koosnedes lühikestest lausetest, mis vastavad just sinu lapse kõne mõistmise tasemele. See aitab kaasa keelelisele arengule, julgustades last kuulama ja järk-järgult sõnu tundma õppima. Iga lause on mõeldud selleks, et toetada lapse suhtlemisoskuste kasvu ja arendada tema võimet mõista ning jälgida loo kulgu.

Raamat "Mis kiisule meeldib?" on suurepärane valik, kui soovid pakkuda oma lapsele harivat ja meelelahutuslikku lugemiskogemust. See on raamat, mis kasvab koos sinu lapsega, pakkudes talle rõõmu ja õppimisvõimalusi igal lugemiskorral. Võta aega, et koos lapsega avastada, mis kiisule tõepoolest meeldib, ja naudi iga hetke selle imelise raamatu seltsis.