MIS? KUS? MISPÄRAST? TEADMISTE MAAILMAS

MIS? KUS? MISPÄRAST? TEADMISTE MAAILMAS

Kirjastus: ODAMEES OÜ

Kategooria: Teatmekirjandus lastele
2018 aasta

Hindad

Rahva Raamat
9.40€
Osta
Apollo
10.95€ / 10.40€
Osta
Kas oled kunagi mõelnud, miks mõned bussid sõidavad "sarvedega" või kust pärineb esimene maiustus? "MIS? KUS? MISPÄRAST? Teadmiste maailmas" on raamat, mis kutsub sind avastama vastuseid küsimustele, mis võivad tunduda esmapilgul lihtsad, kuid peidavad endas põnevaid lugusid ja faktide rikkust. See teos on suurepärane kaaslane igale teadmishimulisele inimesele, kes soovib mõista maailma enda ümber sügavamalt.

Autori kirjutatud teos on justkui teejuht uudishimulikele mõistustele, pakkudes selgitusi ja üksikasju meid ümbritsevate nähtuste kohta. Olgu selleks siis bambuse eripära või trollibusside omapärane disain – iga lehekülg on täis huvitavaid fakte, mis laiendavad sinu silmaringi ja rikastavad mõistmist.

Raamat on kirjutatud lihtsas ja ligipääsetavas keeles, muutes keerulised teemad arusaadavaks kõigile. See on ideaalne lugemine neile, kes armastavad küsida "Miks?" ja ei rahuldu lihtsate vastustega. Avasta koos selle raamatuga maailma imesid ja saa vastused küsimustele, mis on sind alati kõditama pannud. Kas oled valmis avardama oma teadmiste piire?