Mis mõmmile meeldib?

Mis mõmmile meeldib?

Autor: Daniel Mills

Kirjastus: RAHVA RAAMAT

Kategooria: Pisipõnnid, vanus 0-3
2021 aasta

Hindad

Rahva Raamat
6.99€
Osta
Apollo
6.95€ / 6.60€
Osta
Kas oled kunagi mõelnud, millised seiklused võiksid meeldida ühele armsale mõmmikule? "Mis mõmmile meeldib?" on Daniel Millsi loodud värvikirev pappraamat, mis viib sinu väikese avastaja mõmmi maailma, kus iga päev on täis rõõmu ja uusi tegevusi.

See raamat on justkui mänguväljak sinu lapse kujutlusvõimele, pakkudes suuri ja elavaid illustratsioone, mis rõõmustavad igat uudishimulikku silmapaari. Raamatu leheküljed on valmistatud spetsiaalselt väikelastele, et julgustada neid maailma avastama läbi kompimise – pehmed ja erinevad tekstuurid kutsuvad väikesi sõrmi uurima ja tajuma.

Lausestruktuur on lihtne ja arusaadav, sobitudes ideaalselt 1–2-aastaste laste kõne arenguga. Iga lause on mõeldud selleks, et toetada lapse keelelist arengut ning pakkuda rõõmu ja naeru ühise lugemise hetkedel.

Daniel Millsi "Mis mõmmile meeldib?" on rohkem kui lihtsalt raamat – see on sinu lapse esimene samm armastuse teekonnal lugemise vastu, mis arendab nii keeleoskust kui ka peenmotoorikat. See on ideaalne kaaslane teie ühisteks hetkedeks, aidates luua mälestusi, mis kestavad terve elu.