MIS MUL ON SELJAS?

MIS MUL ON SELJAS?

Autor: Baxter Nicola

Kirjastus: SINISUKK

Kategooria: Koolieelikud, vanus 4-6
2007 aasta

Hindad

Rahva Raamat
4.60€
Hetkel pole saadaval
Apollo
5.95€ / 5.65€
Osta
Kas otsid viisi, kuidas tutvustada oma lapsele klassikalisi muinasjutte interaktiivsel ja haaraval moel? Nicola Baxteri "Mis mul on seljas?" on just see, mida vajad. See lasteraamat on täis rõõmu ja avastamisrõõmu, pakkudes kaasahaaravaid katsutavaid puslesid, mis põhinevad kaheksal armastatud klassikalisel muinaslool.

Iga muinasjutt on illustreeritud värvikate piltidega ja kaasas on lõbusad salmid, mis on kirjutatud lihtsas trükitähtedes, et julgustada lapsi lugema ja veerima. Raamat kutsub vanemaid üles jutustama neid ajatuid lugusid oma lastele, andes neile võimaluse siduda lugemine meeldivate mälestustega.

Lisaks lugemisoskuse arendamisele pakub "Mis mul on seljas?" lastele võimalust arendada käelist osavust, kuna iga muinasjutu juurde kuulub pusle, mis nõuab pisut mõtlemist ja osavust. Lapsed saavad piiluda selliste tegelaste nagu Tuhkatriinu, Rapuntsel ja isegi Keiser oma riietesse, avardades nende kujutlusvõimet ja uudishimu.

See raamat on suurepärane viis ühendada lõbus ja õppimine, kuid pidage meeles, et väikeste osade tõttu ei ole see soovitatav alla kolmeaastastele lastele. "Mis mul on seljas?" on ideaalne kingitus, mis pakub lõbu ja õpetlikke hetki nii lapsele kui ka vanemale. Avasta koos lapsega see imeline raamat ja looge koos unustamatuid mälestusi.