Mis muret teeb?

Mis muret teeb?

Autor: Ninette Sarnes

Kirjastus: KOOLIBRI

Kategooria: Koolieelikud, vanus 4-6
2022 aasta

Hindad

Rahva Raamat
9.99€
Osta
Apollo
10.95€ / 10.40€
Osta
Kas otsite lõbusat ja õpetlikku lugemist oma väikesele raamatusõbrale? "Mis muret teeb?" on armas lasteraamat, mille on kirjutanud andekas Ninette Sarnes. See on lugu doktor Kanast, kes pole mitte ainult tavaline arst, vaid kogu metsaelanike seas armastatud tervendaja. Tema vastuvõtule tulevad loomad suurte ja väikeste muredega, alates karu kõhuhädadest pärast liigset tordi nautimist kuni siili südamevaluni, mis on tingitud armastusest, mis pole vastastikune. Doktor Kana on alati valmis kuulama ja leidma parima lahenduse iga pisikese patsiendi murele.

Raamatu lehekülgedel avaneb lugejatele värvikirev ja naerutav pildimaailm, mis muudab lugemiskogemuse veelgi nauditavamaks. "Mis muret teeb?" on suurepärane valik, kui soovid oma lapsele õpetada empaatiat, sõprust ja hoolivust, samal ajal pakkudes neile rõõmsat meelelahutust. Raamat on ideaalne nii päris pisikestele, kes alles avastavad raamatute imelist maailma, kui ka veidi vanematele lastele, kes juba ise loevad.

Lisaks meelelahutuslikule väärtusele on "Mis muret teeb?" ka praktiline abimees vanematele, et arutada lastega tervislikke eluviise ja toimetulekut erinevate emotsioonidega. Doktor Kana seiklused on täis südamlikku huumorit ja elutarkust, mis teeb sellest raamatust hindamatu kaaslase igas lastetoas.

Kui soovid oma lapsele pakkuda naeru, õpetlikke hetki ja toredaid lugemiselamusi, siis "Mis muret teeb?" on just see, mida otsid. Avasta koos doktor Kana ja tema vahvate patsientidega, kuidas hoolivus ja tarkus aitavad lahendada igat muret.