Mis on minu sees? Esimesed küsimused ja vastused. Klapiraamat

Mis on minu sees? Esimesed küsimused ja vastused. Klapiraamat

Autor: Katie Daynes

Kirjastus: KOOLIBRI

Kategooria: Koolieelikud, vanus 4-6
2022 aasta

Hindad

Rahva Raamat
7.99€
Osta
Apollo
8.95€ / 8.50€
Osta
Kas oled kunagi mõelnud, mis annab sulle jõu seista või kuidas suudad ringi liikuda? Või mis juhtub toiduga, mis suhu paned? "Mis on minu sees? Esimesed küsimused ja vastused. Klapiraamat" on Katie Daynesi kirjutatud põnev teos, mis viib sind avastusretkele inimkeha imelisse maailma.

See raamat ei ole lihtsalt tavaline lasteraamat, see on interaktiivne teejuht läbi inimkeha, mis on loodud just sinu uudishimu rahuldamiseks. Kui oled kunagi mõelnud, kuidas su lihased aitavad sul hingata või miks on vaja urineerida, siis siin on vastused. Raamat selgitab, kuidas hapnik sinu kehas liigub ja kuidas su immuunsüsteem võitleb haigustekitajatega, et sind terve hoida.

Klappe avades ja pilte uurides avaneb sulle inimkeha keerukas, kuid hämmastavalt organiseeritud süsteem. Katie Daynesi teos on mõeldud noortele lugejatele, et anda neile lihtsasti mõistetav ja kaasahaarav ülevaade inimkeha toimimisest. See on ideaalne raamat, mis aitab sul ja su perel mõista, mis toimub sinu sees iga päev.

Kui oled valmis avastama inimkeha saladusi ja õppima tundma, kuidas su keha sind igapäevaselt toetab, siis "Mis on minu sees? Esimesed küsimused ja vastused. Klapiraamat" on just sinule. Võta aega, et avada klappe ja sukelduda teadmiste maailma, mis on sama põnev kui mistahes seiklusjutt. Sinu keha on imeline – on aeg seda tundma õppida!