Mis pardikesele meeldib?

Mis pardikesele meeldib?

Autor: Daniel Mills

Kirjastus: RAHVA RAAMAT

Kategooria: Pisipõnnid, vanus 0-3
2023 aasta

Hindad

Rahva Raamat
7.99€
Osta
Apollo
8.95€ / 8.50€
Osta
Kas otsid midagi, mis köidaks Sinu väikese avastaja tähelepanu ja aitaks arendada tema meeli? "Mis pardikesele meeldib?" on Daniel Millsi armas ja värvikirev pappraamat, mis on loodud just pisipõnnidele mõeldes.

See raamat viib Sind ja Sinu last läbi pardipoja päeva, tutvustades tegevusi, mis toovad väikesele sulelisele rõõmu. Iga lehekülg on täis suuri ja erksaid illustratsioone, mis haaravad lapse tähelepanu ja toetavad tema visuaalse taju arengut. Lisaks on raamatus kasutatud erinevaid pehmeid ja ruumilisi tekstiile, mis pakuvad põnevaid puutetundlikke kogemusi, aidates kaasa lapse käe ja sõrmede motoorika arengule.

Tekst on hoidnud lihtsa ja selge, et vastata 1–2-aastaste laste kõne mõistmise tasemele. Lühikesed laused ja korduvad sõnad toetavad lapse keelelist arengut ning aitavad tal uusi sõnu õppida ja meelde jätta.

Daniel Millsi "Mis pardikesele meeldib?" on suurepärane valik, kui soovid pakkuda oma lapsele harivat ja samal ajal lõbusat lugemiskogemust. See on raamat, mis kasvab koos lapsega, pakkudes rõõmu ja avastamisrõõmu esimestest sõnadest kuni lausete moodustamiseni. Võta hetk, istu maha ja naudi seda armast raamatut koos oma väikese uudishimulikuga – see on aeg, mida te mõlemad hindate.