MIS SEE ON? PUUVILJAD

MIS SEE ON? PUUVILJAD

Kategooria: Pisipõnnid, vanus 0-3
2020 aasta

Hindad

Rahva Raamat
5.99€
Hetkel pole saadaval
Apollo
2.99€
Osta
Kas oled valmis seikluseks läbi maitsevate puuviljade maailma, kus iga lehekülg pakub uut üllatust? "Mis see on? Puuviljad" on raamat, mis kutsub Sind ja Sinu väikest uudishimulikku lugejat avastama värvikirevat puuviljauniversumit. Autor on loonud teose, kus iga pilt on justkui mõistatus, mis ootab lahendamist.

Kujutle, et hoiad käes raamatut, kus iga avatud leht on nagu väike aken puuviljade maailma. Sa saad piiluda läbi avade ja püüda ära arvata, kas peidus on krõmpsuv õun või magus banaan, C-vitamiinirikas apelsin või mahlane arbuus. See on lõbus ja kaasahaarav viis õppida tundma erinevaid puuvilju, arendada lapse vaatlusoskust ja loogilist mõtlemist.

Raamat "Mis see on? Puuviljad" on suurepärane kaaslane igale uudishimulikule lapsele, kes armastab mängides õppida. See on ideaalne vahend, et tutvustada lapsele tervislikku toitumist ja puuviljade tähtsust meie igapäevases menüüs. Raamat on ka suurepärane kingiidee, mis pakub rõõmu ja teadmisi pikaks ajaks.

Kas oled valmis avastama, millised värvilised ja maitsvad puuviljad on peidus raamatu lehekülgedel? Haara "Mis see on? Puuviljad" ja asu koos lapsega põnevale avastusretkele!