Mis suus, see südames

Mis suus, see südames

Autor: Dominik Nischwitz

Kirjastus: TÄNAPÄEV

Kategooria: Tervis
2019 aasta

Hindad

Rahva Raamat
0.90€
Hetkel pole saadaval
Kas teadsite, et teie naeratus peidab endas palju enamat kui lihtsalt ilu? "Mis suus, see südames" on raamat, mille on kirjutanud tuntud hambaarst Dominik Nischwitz, kes avab uksed suuõõne saladustele, mis mõjutavad kogu keha tervist. See teos valgustab lugejat, kuidas suuõõne seisund võib olla seotud mitmete krooniliste haigustega – alates allergiatest ja depressioonist kuni südamehaiguste ja viljatuseni.

Autor jagab oma kogemusi ja teadmisi, rõhutades, et suu tervis on palju enamat kui hambaaugud ja igemepõletik. Tema sõnul on suu tervis tihedalt seotud ülejäänud kehaga ning õige ravi ja ennetuse kaudu on võimalik mõjutada üldist heaolu. Nischwitz kutsub lugejaid üles mõistma suu ja keha vahelist sügavat seost ning annab nõu, kuidas hoolitseda oma suu eest, et tagada parem üldtervis.

Kui otsite põhjalikku ja silmiavavat lugemist, mis aitab teil mõista oma tervist terviklikumalt, siis "Mis suus, see südames" on teie jaoks. See raamat ei ole lihtsalt hambaarsti soovitused – see on juhend, kuidas oma tervise eest terviklikult hoolitseda, alustades just suust.