Mis värvi on musid?

Mis värvi on musid?

Autor: Rocio Bonilla

Kirjastus: KOOLIBRI

Kategooria: Koolieelikud, vanus 4-6
2022 aasta

Hindad

Rahva Raamat
8.99€
Osta
Apollo
9.95€ / 9.45€
Osta
Kas oled kunagi mõelnud, mis värvi võiks olla musid? "Mis värvi on musid?" on Rocio Bonilla südamlik ja värviküllane lasteraamat, mis viib sind koos peategelase Monikaga, keda hellitavalt kutsutakse Minimoniks, avastusretkele läbi tunnete ja värvide maailma.

Monika on tüdruk, kes armastab joonistamist rohkem kui midagi muud. Kuid ühel päeval seisab ta silmitsi tõelise väljakutsega – ta tahab joonistada musi, kuid ei suuda otsustada, millist värvi need peaksid olema. Kas armastus ja hellus saavad värvi? Monika mõtiskleb, kas musid võiksid olla punased nagu tomatikaste, mis on sama soe ja kutsev. Või äkki sinised, mis meenutavad rahulikku taevast ja lõõgastavat merd. Võimalik, et rohelised, nagu mänguhimulised krokodillid, või hoopis kollased, mis toovad meelde päikeselised päevalilled ja magusa mee.

Rocio Bonilla toob selle loo kaudu esile tunded ja värvid, mis on laste arengus fundamentaalselt tähtsad teemad. Raamat on pälvinud suurt tunnustust üle kogu maailma, leides tee enam kui 400 000 lugejani erinevates riikides.

Kui Sinu väikesed lugejad on kunagi mõelnud, kuidas tundeid ja armastust paberile panna, siis "Mis värvi on musid?" pakub neile inspiratsiooni ja julgustab avastama oma loomingulist poolt. See on raamat, mis ei räägi ainult värvide ja tunnete seosest, vaid õpetab ka, et armastus ja hoolivus võivad võtta palju erinevaid vorme ja värve.