Mitfordi Tüdrukud

Mitfordi Tüdrukud

Autor: Mary. S. Lovell

Kirjastus: NORNBERG & CO

Kategooria: Ajaloolised isikud ja elulood
2015 aasta

Hindad

Rahva Raamat
5.60€
Hetkel pole saadaval
Avastage Mitfordide õdede erakordset lugu Mary S. Lovelli sulest. "Mitfordi Tüdrukud" on põnevik, mis viib teid ajarännakule läbi 20. sajandi, tutvustades teile kuut karismaatilist naist, kelle elud olid sama värvikad kui nende isiksused. Nancy, Pam, Diana, Unity, Decca ja Debo olid rohkem kui lihtsalt õed – nad olid kirjanikud, mõttekaaslased ja ajaloo tunnistajad, kelle suhtlusringkonda kuulusid mõned tolle aja mõjukaimad isikud.

Nancy, peretütardest vanim, pani aluse pere kirjanduslikule pärandile, luues romaane, mis peegeldasid tema enda perekonna kirevat elu. Decca järgis tema jalajälgi, avaldades lapse- ja noorpõlve mälestusi, mis võitsid kiiresti lugejate südamed. Diana ja Debo lisasid omalt poolt samuti kirjandusmaailma hinnatud teoseid, mis rikastasid Mitfordide loomepärandit.

Kuid "Mitfordi Tüdrukud" ei ole lihtsalt kirjanduslike saavutuste kroonika. See on lugu naistest, kes elasid läbi ajaloo keerdkäike, puutudes kokku selliste nimedega nagu Winston Churchill, Adolf Hitler ja John F. Kennedy. Raamat ei keskendu poliitilistele vaadetele ega ideoloogiatele, vaid pakub ausat ja avameelset pilguheitu kuue õe elule, kelle isiklikud valikud ja suhted kujundasid nende saatusi.

Mary S. Lovell on kirjutanud teose, mis ei mõista kohut ega võta ideoloogilist seisukohta, vaid esitleb iga õde sellisena, nagu ta oli – ainulaadse ja huvitava isiksusena. "Mitfordi Tüdrukud" on lummav lugemine, mis toob esile nii ajaloo suursündmused kui ka inimlikud lood, mis neid ümbritsesid. Kui olete huvitatud ajaloost, kirjandusest või lihtsalt põnevatest elulugudest, siis see raamat on just teile.