(Mitte just) armastuslugu

(Mitte just) armastuslugu

Autor: Brigitta Davidjants

Kirjastus: VARRAK

Kategooria: Kaasaegne ilukirjandus
2017 aasta

Hindad

Rahva Raamat
4.99€
Osta
Apollo
5.99€
Osta
Kas otsite midagi, mis viiks teid tagasi 90ndatesse, kui elu oli sama ettearvamatu kui trollipeatusest leitud tutvused? Brigitta Davidjantsi debüütromaan "(Mitte just) armastuslugu" viib teid ajas tagasi, pakkudes nostalgilist rännakut läbi aja, kui alkoholi sai 24/7 ja armastus oli sama keeruline kui kassettide kerimine pliiatsiga.

Raamatu keskmes on noor Rebeka, kes ei sobitu päriselt oma eakaaslaste hulka. Ta on tüdruk, kes ei talu koolielu, veedab oma päevad sõbrannadega vanalinna tänavatel uitades ja kulutab kõik oma taskuraha muusikale, kirjandusele ja odavale veinile. Rebeka igatsus armastuse järele viib ta ootamatutele radadele, kus ta avastab, et armastus ei pruugi alati olla see, mida ta ette kujutas, ega tule ka sealt, kust ta seda oodata oskas.

Davidjantsi teos on täis teravat dialoogi ja sügavalt isiklikke hetki, mis kajastavad peategelase sisemisi konflikte ja kujunemislugu. See on lugu, mis kõnetab nii neid, kes kasvasid üles 90ndatel, kui ka tänaseid noori, kes otsivad oma kohta maailmas. Raamatu lehekülgedel kajastuvad ajastu vaimsus ja kultuur, tuues esile tollase Eesti noorte elu eripärad ja väljakutsed.

"(Mitte just) armastuslugu" on aus ja kaasahaarav pilguheit ühe noore naise elu kõige määravamatesse aastatesse, mis on kirjutatud südamega ja mõeldud neile, kes hindavad tõelisust ja ajastu hõngu. Kas olete valmis sukelduma Rebeka maailma ja avastama, mis peitub armastuse ja eneseleidmise keerdkäikudes?