Mitte minu tütar

Mitte minu tütar

Autor: Suzy K Quinn

Kirjastus: PEGASUS

Kategooria: Krimi ja põnevus
2021 aasta

Hindad

Rahva Raamat
5.99€
Osta
Apollo
10.99€
Hetkel pole saadaval
Kui Sinu südame igas sõõmus peitub armastus oma lapse vastu, siis Suzy K Quinni haarav romaan "Mitte minu tütar" puudutab Sind sügavalt. See on lugu, mis räägib ema kõige suuremast hirmust – lapse kaotusest.

Kujutle ärkamist tühjusesse, kus Sinu tütre toas valitseb vaikus, mis kisub südamest iga lootusekiire. See on reaalsus, millega peab silmitsi seisma romaanis "Mitte minu tütar" peategelane, kes avastab ühel päeval oma tütre kadumise. Kuid see pole lihtsalt järjekordne teismelise põgenemise lugu. Peategelase tütar on asunud otsima oma pärisisa – meest, kellest ema on aastaid põgenenud ja keda ta teab ohtlikuks.

Kas tütar mõistab, millisele teekonnale ta on asunud? Kas veresidemed on tõesti tugevamad kui aastatepikkune hirm ja ettevaatlikkus? Suzy K Quinni teos on põnevusromaan, mis uurib perekonna dünaamikat, mineviku varje ja seda, kuidas armastus võib meid viia ohtlikesse olukordadesse.

Suzy K Quinn on mitmekülgne inglise autor, kelle sulest on tulnud nii psühholoogilisi põnevusromaane kui ka südamlikke komöödiaid. Tema kirjutatud teosed on leidnud tee lugejateni üle kogu maailma, olles tõlgitud seitsmesse keelde ja müünud üle kolmveerand miljoni eksemplari. Tema "Ivy Lessons" romaanisari on vallutanud rahvusvahelised bestsellerite nimekirjad ning võitnud südameid nii Ameerika Ühendriikides kui ka Suurbritannias. Suzy elab ja loob Inglismaal, Essexis, olles ise kahe tütre ema.

Kui oled valmis sukelduma emotsioone kütkestavasse lugu, kus iga lehekülg sunnib Sind kaasa mõtlema ja südant valutama, siis "Mitte minu tütar" on Sinu jaoks. See on lugu, mis ei jäta kedagi külmaks.