Moekad kiisud

Moekad kiisud

Kirjastus: EGMONT ESTONIA AS

Kategooria: Tegevusraamatud
2022 aasta

Hindad

Rahva Raamat
4.99€
Osta
Apollo
4.95€ / 4.70€
Osta
Kas otsite lõbusat ja harivat tegevust oma pere noorimatele? "Moekad kiisud" võib olla just see, mida vajate. See raamat on loodud spetsiaalselt lastele, kes naudivad kleepsudega mängimist, pakkudes neile võimalust arendada oma nägemis- ja motoorseid oskusi lõbusal moel. Lapsed saavad õppida, kuidas valida rõivaid vastavalt aastaajale, ja tänu korduvalt kasutatavatele kleepsudele ei lõppe see tegevus niipea.

Raamat "Moekad kiisud" on suurepärane vahend, mis aitab teie lapsel mänguliselt õppida. Kui soovite oma lapsele pakkuda harivat meelelahutust, mis ühendab loomingulisust ja õppimist, on "Moekad kiisud" ideaalne valik. Kleepsude abil saab laps katsetada erinevate stiilide ja kombinatsioonidega, arendades samal ajal oma peenmotoorikat ja otsustusvõimet. See on lõbus viis õpetada lapsi riietuma vastavalt ilmastikule ja aastaajale, samuti suurendada nende teadlikkust moest ja stiilist.

Lisaks pakub "Moekad kiisud" vanematele ja lastele võimalust veeta kvaliteetaega koos. Jagage naeratusi ja looge mälestusi, kui aitate oma lapsel kujundada oma väikeseid moekaid kiisusid. See on mitte ainult meelelahutuslik, vaid ka kasulik viis toetada lapse arengut ja eneseväljendust. Valige "Moekad kiisud" ja andke oma lapse kujutlusvõimele tiivad!