Moemaja

Moemaja

Autor: Maimu Berg

Kirjastus: PETRONE PRINT

Kategooria: Varia
2014 aasta

Hindad

Rahva Raamat
4.99€
Osta
Apollo
7.95€ / 7.55€
Osta
Kas olete kunagi mõelnud, kuidas moemaailm hingas ja elas Nõukogude Eestis? Maimu Bergi "Moemaja" viib teid ajas tagasi, et avastada seda põnevat ja sageli absurdi piiril balansseerivat perioodi. Raamat on kirjutatud koostöös Betti Parklaiga, kes oli Bergi kolleeg 1970.–80. aastatel töötades legendaarses Tallinna Moemajas ja ajakirja Siluett toimetuses.

"Mis mõtteid tekitab teis kujutlus moest, mis liigub peamiselt Moskva ja teiste Nõukogude Liidu linnade vahel, kuid julgeb aeg-ajalt piiluda ka raudse eesriide taha?" See on küsimus, millele Maimu Berg otsib vastuseid, tuues esile nii toonased moeloojad kui ka nende loodud trendid. Raamat ei ole lihtsalt tagasivaade moele, vaid ka inimestele, kes sellesse aega oma jälje jätsid – mõned neist on meile tuttavad, mõnedest on saanud legendid.

Bergi terav pliiats ja elav jutustamisstiil toovad esile nii naeru kui ka nostalgiat. "Moemaja" on justkui ajarännak, mis näitab, kuidas aeg on kõik ümber kujundanud. Kui olete huvitatud moest, ajaloost või lihtsalt tahate teada saada, kuidas elu tollal Eestis kulges, on "Moemaja" teie jaoks kohustuslik lugemine.

Avastage, kuidas moe ja elu keerdkäigud põimusid üheks, ja kogege, kuidas Maimu Bergi sõnad toovad mineviku teieni, justkui oleksite ise seal olnud.