Mõisate kadunud hiilgus. Eestimaa mõisainterjööride lugu

Mõisate kadunud hiilgus. Eestimaa mõisainterjööride lugu

Autor: Mati Raal

Kirjastus: TSUNFTIJÄNES OÜ

Kategooria: Sisekujundus
2016 aasta

Hindad

Rahva Raamat
39.99€
Hetkel pole saadaval
Apollo
40.95€ / 38.90€
Osta
Avastage Eesti mõisate kadunud hiilgust Mati Raali suurepäraselt illustreeritud teoses "Mõisate kadunud hiilgus. Eestimaa mõisainterjööride lugu". See raamat on justkui ajarännak, mis viib teid tagasi umbes sada aastat, et heita pilk ajalooliste härrastemajade elegantsesse sisemusse. Teid ootavad ees kaunid fotod, mis on jäädvustanud salongide, saalide, kabinettide ja buduaaride kunagist võlu.

Kas olete kunagi mõelnud, mis sai neist kord uhketest ruumidest ja nende sisustusest? Mati Raali teos ei jäta teid vastusteta. Raamat valgustab lugejat mööbli, maalide ja muude kunstiaarete saatusest, mis on aja jooksul kaduma läinud. Kuigi kõiki saladusi ei suudeta lahendada ja mõned lood jäävadki ajaloo hämarusse, on see teos siiski hindamatuks allikaks kõigile, kes peavad lugu ajaloost, kunstist ja sisekujundusest.

Mati Raal on pühendunud ajaloo ja kunsti uurimisele ning loodab, et tema raamat pakub mitte ainult teadmisi ja avastamisrõõmu ajalooentusiastidele, vaid ka inspiratsiooni ja uurimismaterjali sisekujundajatele ning kunstiajaloolastele. Kui olete üks neist, kes hindab Eesti kultuuripärandit ja soovib sukelduda mõisainterjööride lummavasse maailma, siis see raamat on teile kohustuslik lugemine.